BALIKESİR GÖNEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarılı Öğrenciler Hediyelerini Aldılar

8. sınıflar I. TEOG sınavında İlçemiz okullarından Öğretmen Işıl İpek Ortaokulu 8. sınıf öğrencileri Sabit AKMAN ve Dilay Doğa AYDIN ile Mehmet Ahmet Genç Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Ahmet Koray ŞENOĞLU 120 sorunun tamamını yapmışlardır.  
Başarılı Öğrenciler Hediyelerini Aldılar

2014-2015 eğitim öğretim yılında Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaokul 8. sınıf öğrencilerine uygulanan I. TEOG sınavında İlçemiz okullarından;

Öğretmen Işıl İpek Ortaokulu 8. sınıf öğrencileri Sabit AKMAN ve Dilay Doğa AYDIN,

Mehmet Ahmet Genç Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Ahmet Koray ŞENOĞLU 120 sorunun tamamını yapmışlardır.

Başarı gösteren öğrenciler Kaymakam Hüseyin PARLAK’ ı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarete, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ, Okul Müdürleri Abdullah ÖZGÜR ve Ali SOLAK, öğrenci velileri ile öğrenciler katıldı.

Kaymakam Hüseyin PARLAK: Başarılarından dolayı öğrencilerimizi tebrik ederim. Planlı ve programlı çalışmanın sonunda başarının kaçınılmaz olduğunu, söyledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ: Başarılı olan öğrencilerimizi kutlarım. 2014-2015 yılı I. TEOG’ da Gönendeki ortaokul 8. sınıfta okuyan 924 öğrenci sınava girdi. Bu öğrencilerimizin başarısı geçen yıla göre artış göstermiştir. Bu başarıda emeği geçen başta idarecilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve elbette özverili çalışmalarda bulunan öğrencilerimizi kutlar kendilerini tebrik ederim.

Bu arada "okullarımızda açılan yetiştirme kurslarının öğrencinin başarısı için yeterli olduğunu, bunu da en güzel ispatı öğrencimiz Sabit AKMAN göstermiştir."

Ayrıca ilçemizdeki başarıların artmasında okullarımızın hepsinin taşıma merkezi olarak hizmet vermesi, bunun sonucunda da insan kaynaklarımız ile fiziki imkanlarımızın daha verimli hale gelmesinin bir etken olduğunu düşünüyoruz, dedi.

Ziyaret sonunda Kaymakam Hüseyin PARLAK öğrencilere altın hediye etti.

 

 

Kurtuluş Mah. Yılmaz Yücetürk Cad. No 1/B 10900 Gönen BALIKESİR - 0 266 762 39 97, 0 266 762 53 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.