BALIKESİR GÖNEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EMEKLİ ÖĞRETMENLERE YEMEK

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında son bir yılda emekli olan öğretmenlere yemek düzenlendi.
EMEKLİ ÖĞRETMENLERE YEMEK

Öğretmenevinde düzenlenen yemeğe Gönen Belediye Başkan Yardımcısı Ziya DERMENCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ, Şube Müdürleri ile emekli öğretmenler katıldı.

Yemeğin ardından bir konuşma yapan İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ: Öncelikle 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle emektar öğretmenlerimiz adına düzenlemiş olduğumuz yemeğe katılan herkese teşekkür ediyorum. Türkiye genelinde Öğretmenler Günü etkinlikleri çerçevesinde değişik programlar düzenleniyor. Biz de ilçemizde bu programlardan bir kısmını icra ediyoruz. Biz bu kapsam içerisinde istedik ki, yıllarını, hayatlarının önemli bir bölümünü eğitime harcamış, büyük fedakarlıklarla eğitim camiasında çok güzel hizmetler başarmış emektar öğretmenlerimizle bir arada olalım. Biliyorsunuz, öğretmenlik kutsal bir görev. Öğretmenin elinden geçmeyen hiçbir meslek sahibi yok. O nedenle öğretmenlerin yeri doldurulamaz. Bizim hem kültürümüzde, hem geleneklerimizde çok önemli bir yer olan bir meslek. Bu vesileyle emekli olan ve de çalışan meslektaşlarımıza hayat boyu başarılar diliyoruz. Allah aileleriyle birlikte hayırlı ve bereketli ömürler nasip etsin” şeklinde konuştu.

 

Daha sonra Gönen Belediye Başkan Yardımcısı Ziya DERMENCİ ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ, Balıkesir Valisi Mustafa YAMAN tarafından imzalanan Hizmet Şeref Belgelerini ve günün anısına hazırlanan gülleri emekli öğretmenlere takdim ettiler. 

Kurtuluş Mah. Yılmaz Yücetürk Cad. No 1/B 10900 Gönen BALIKESİR - 0 266 762 39 97, 0 266 762 53 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.