BALIKESİR GÖNEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ´ın YGS Mesajı

    İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ YGS mesajı yayınladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ´ın YGS Mesajı

 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ 13 Mart 2016 Pazar günü yapılacak olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, sınava girecek olan gençlere başarı dileğinde bulundu.

Öğrencilik yaşamının önemli kilometre taşlarından biri olan YGS sınavına girecek öğrencilere hatırlatmalarda bulunan İsmail YILMAZ “Biliyorum ki sizler kapasitenizi zorlayarak elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için çalıştınız. Bundan sonrası, başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve sınava bu özgüven ile girmenizdir. Hepiniz hayallerinizdeki hedefe ulaşmak için bu sınava hazırlandınız. Uzun zamandır ailelerinizle birçok fedakârlığa katlandınız. Sıra fedakârlık ve çalışmalarınızın karşılığını almaya geldi. Ancak unutmayınız ki; bu sınavda sahip olduğunuz bilgi kadar, motivasyonunuz da başarınızı etkileyecektir. Sınav esnasında ne kadar rahat olursanız bilgi birikiminizi ve yorum gücünüzü de o kadar rahat kullanırsınız. Sizlerden kaygı ve heyecan duygularını bir yana bırakarak, moralinizi yüksek tutmanızı istiyorum.

Sizlerden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı insanlar olmanızdır. Bu sebeple sizi mutlu edecek sonuca siz karar vereceksiniz. Sizlere inanıyor, güveniyor ve sizlerle gurur duyuyoruz.

Öğrencilerimizin sınav giriş belgelerini ve nüfus cüzdanlarını mutlaka yanlarında bulundurmaları hatırlatır, YGS’ye girecek tüm gençlerimize başarılar dilerim” dedi.

 

      İsmail YILMAZ
İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kurtuluş Mah. Yılmaz Yücetürk Cad. No 1/B 10900 Gönen BALIKESİR - 0 266 762 39 97, 0 266 762 53 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.