BALIKESİR GÖNEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası Altıeylül Ortaokulunda Kutlandı.

  Ülkemizde 04-10 Mayıs 2015 tarihleri arasında kutlanan Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası açılış töreni 06 Mayıs 2015 Çarşamba günü İlçemiz Altıeylül Ortaokulu bahçesinde düzenlendi.
Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası Altıeylül Ortaokulunda Kutlandı.

Altıeylül Ortaokulu ev sahipliğinde gerçekleştirilen açılış törenine İlçe Kaymakamı Hüseyin PARLAK, Garnizon Komutanı Temel KILIÇ, Belediye Başkan Yardımcısı Süleyman DÖKMEN, Emniyet Müdürü Nazmi ALCI, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Yıldırım BEŞKARDEŞ, okul müdürleri, veliler ve öğrenciler katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan programda günün anlamına ait konuşmalar, şiirler, halk oyunu gösterilerinin sunumu yapıldı.

Gönen’ de yılın şoförü seçilen Ayşe UZUNOĞLU’ na Gönen Şoförler ve Otomobilciler Derneğince plaket ve hediye sunumu ile devam eden program hafta ile ilgili düzenlenen yarışmalarda dereceye giren öğrencilere protokol üyeleri tarafından hediyelerin verilmesi ile sona erdi.

Kurtuluş Mah. Yılmaz Yücetürk Cad. No 1/B 10900 Gönen BALIKESİR - 0 266 762 39 97, 0 266 762 53 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.