BALIKESİR GÖNEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS)’na Katılacak Öğrencilerimize Başarılar…

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ, Lisans Yerleştirme Sınavlarına girecek öğrencilere başarı mesajı yayınladı.  
Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS)’na Katılacak Öğrencilerimize Başarılar…

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ, 10-11 ve 17-18 Haziran 2017 tarihlerinde yapılacak Lisans Yerleştirme Sınavları dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, sınavlara girecek olan gençlere uyarılarda ve başarı dileğinde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ: "Geleceğimizin teminatı olan sevgili gençler, ilkokul, ortaokul ve lise eğitiminin ardından, geleceğinizi belirleyecek olan Lisans Yerleştirme Sınavlarına gireceksiniz. Uzun zamandır ailelerinizle birçok fedakârlığa katlandınız. Sıra fedakârlık ve çalışmalarınızın karşılığını almaya geldi. Kendinize güvendiğiniz sürece aşamayacağınız hiçbir engelin bulunmadığına inanıyorum. İyimser olmaya ve her zaman olumlu düşünmeye önem veriniz.  Öğrencilerimizin bu duygu ve düşüncelerle stresten ve heyecandan uzak bir şekilde sınava girmelerini, mağduriyet yaşamamaları için 15 dakika kuralına dikkat etmelerini, sınav giriş belgelerini ve nüfus cüzdanlarını mutlaka yanlarında bulundurmaları hatırlatır, LYS’ ye girecek tüm gençlerimize başarılar dilerim" dedi.

 

 

 

                                                                                                                              İsmail YILMAZ

                                                                                                                       İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kurtuluş Mah. Yılmaz Yücetürk Cad. No 1/B 10900 Gönen BALIKESİR - 0 266 762 39 97, 0 266 762 53 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.