BALIKESİR GÖNEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Merkezi Sınavlara Girecek Öğrencilerimize Başarılar…

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ, Liseye Geçiş Sınavına ve Bursluluk Sınavına girecek öğrencilere başarı mesajı yayınladı.  
Merkezi Sınavlara Girecek Öğrencilerimize Başarılar…

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ, 02 Haziran 2018 Cumartesi günü saat 09:30’da ve 11:30’ da Ortaokulların 8.ci sınıfında öğrenim gören öğrencilerin katılacağı iki bölüm ve tek oturum olarak gerçekleşecek Sınavla Öğrenci Alacak Ortaöğretim Kurumları Merkezi Sınavı ile 03 Haziran 2018 Pazar günü saat 10:00’ da Ortaokulların 5, 6, 7, 8 liselerin 9, 10 ve 11. sınıflarında öğrenim gören öğrencilerin katılacağı tek oturum olarak gerçekleşecek İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Bursluluk Sınavı dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, sınavlara girecek olan öğrencilere uyarılarda ve başarı dileğinde bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ:"Geleceğimizin teminatı olan sevgili öğrenciler, 02 Haziran 2018 Cumartesi günü Liseye Geçiş Sınavına, 03 Haziran 2018 Pazar günü Bursluluk Sınavına gireceksiniz. Uzun zamandır ailelerinizle birçok fedakârlığa katlandınız. Sıra fedakârlık ve çalışmalarınızın karşılığını almaya geldi. Kendinize güvendiğiniz sürece aşamayacağınız hiçbir engelin bulunmadığına inanıyorum. İyimser olmaya ve her zaman olumlu düşünmeye önem veriniz. Öğrencilerimizin bu duygu ve düşüncelerle stresten ve heyecandan uzak bir şekilde sınava girmelerini, kimlik kontrolleri ve salonlara yerleştirmenin zamanında yapılabilmesi için öğrencilerimizin sınav saatinden 30 dakika önce fotoğraflı sınav giriş belgelerinde belirtilen binada hazır bulunmalarını, yanlarında fotoğraflı sınav giriş belgesi, geçerli kimlik belgesi ile en az iki adet koyu siyah ve yumuşak kurşun kalem, kalemtıraş ve leke bırakmayan yumuşak silgi bulundurmalarını hatırlatır, sınavlara girecek tüm öğrencilerimize başarılar dilerim.” Dedi.

 

  

 

                                                                                                                              İsmail YILMAZ  

                                                                                                                       İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

 

 

Kurtuluş Mah. Yılmaz Yücetürk Cad. No 1/B 10900 Gönen BALIKESİR - 0 266 762 39 97, 0 266 762 53 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.