BALIKESİR GÖNEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİNİK KALPLER SEVGİDE BULUŞTU.

Gönen Mehmet Ahmet Genç İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri İlçe Kaymakamı Hüseyin PARLAK ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ ile buluştu.    
MİNİK KALPLER SEVGİDE BULUŞTU.

Gönen Mehmet Ahmet Genç İlkokulu 4. Sınıf öğrencileri ve Öğretmenleri yürüttükleri Değerler Eğitimi Projesi kapsamında Gönen Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Merkezinde İlçe Kaymakamı Hüseyin PARLAK ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ ile buluştu.

“Sevgi ekilemeyen yerde nefret tohumları ekilir.” Düşüncesinden hareketle minik kalplere sevgi ekilmesini amaçlayan Mehmet Ahmet Genç İlkokulu Müdürlüğü, yürütülen Değerler Eğitimi Projesinin bu ayki konusunu “SEVGİ” olarak belirledi.

 

Konu ile ilgili Gönen Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Merkezinde İlçe Kaymakamı   Hüseyin PARLAK ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ’ la yapılan söyleşi çok güzel ve verimli geçti. Çeşitli video ve animasyonların da izlendiği söyleşide “SEVGİ” konusu irdelenerek öğrencilerin zihninde iyice yerleşmesi sağlandı.

 

Kurtuluş Mah. Yılmaz Yücetürk Cad. No 1/B 10900 Gönen BALIKESİR - 0 266 762 39 97, 0 266 762 53 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.