BALIKESİR GÖNEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüzde YÖGEP Kapsamında Seminer Düzenlendi

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) kapsamında, Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde okul yöneticilerine hitaben bir seminer düzenlendi.
Müdürlüğümüzde YÖGEP Kapsamında Seminer Düzenlendi

lli Eğitim Bakanlığının vizyon belgesinde belirtilen “Yönetici ve Öğretmen Gelişimi” ve “Kalite Takip Sistemi” kapsamında takip edilecek olan Yönetici Gelişim Programı (YÖGEP) kapsamında, Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde okul yöneticilerine hitaben bir seminer düzenlendi.

Günümüzde değişimler ve gelişmeler dinamik bir süreç içerisinde hızla devam etmektedir. Eğitim alanında okullar da bu değişim, dönüşüm ve gelişmelerden etkilenmektedirler. Bu sürecin sağlıklı bir şekilde yönetilmesi ise büyük oranda eğitim liderinin iletişim ve yönetişim becerilerine bağlıdır. Bu çerçevede Milli Eğitim Bakanlığı tarafından “Yönetici Gelişim Programı” (YÖGEP) hazırlanmıştır. Bu plan dahilinde ilçemizde de bir dizi seminer düzenlenecektir. Bu seminerlerden ilki Gönen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe MEBBİS Yöneticisi İsmail ALTINTAŞ tarafından verilmiştir. Verilen seminerde; tarım toplumundan bilgi toplumuna doğru yaşanan toplumsal dönüşüm ve gelecekte yapay zeka, endüstri 4.0 teknolojileri ile yaşanacak yeni toplumsal dinamikler ele alınmıştır.

 

 

04-12-201804-12-201804-12-201804-12-2018

Kurtuluş Mah. Yılmaz Yücetürk Cad. No 1/B 10900 Gönen BALIKESİR - 0 266 762 39 97, 0 266 762 53 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.