BALIKESİR GÖNEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖĞRENCİLERDEN MUHTEŞEM KONSER

Gönen Karşıyaka 100. Yıl Ortaokulu Müzik ve Resim Kulübü öğrencileri tarafından Gönen Belediye Konferans Salonunda Resimlerle ve Türkülerle Çanakkale programı düzenlendi.
ÖĞRENCİLERDEN MUHTEŞEM KONSER

Çanakkale Savaşlarının 100. yılı nedeniyle Gönen Karşıyaka 100. Yıl Ortaokulu Müzik ve Resim Kulübü öğrencileri tarafından Gönen Belediye Konferans Salonunda Resimlerle ve Türkülerle Çanakkale programı düzenlendi. Programa Gönen Belediye Başkan Yardımcısı Ziya DERMENCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ, okul idarecileri, öğrenciler ve veliler katıldı.

Müzik öğretmeni Pervin DEMİRER tarafından yönetilen koro birbirinden güzel ve duygusal Çanakkale Türkülerini dinleyenlere sundular. Program öncesinde Görsel Sanatlar Öğretmeni Burcu KARA ve öğrencilerinin hazırlamış oldukları Çanakkale Savaşı resimleri de seyredenlere duygusal anlar yaşattı.

 

 

Program sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ, programda emeği geçen öğretmenlere teşekkür ederek, günün anısına kendilerine plaket ve buket hediye etti.

Kurtuluş Mah. Yılmaz Yücetürk Cad. No 1/B 10900 Gönen BALIKESİR - 0 266 762 39 97, 0 266 762 53 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.