BALIKESİR GÖNEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Gönen Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

İlçemizde faaliyet gösteren Özel Gönen Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin temsili öğrenci grubu, kurucuları ve öğretmenleri eşliğinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ettiler. 
Özel Gönen Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Sevgi dolu bir öğretmen ışık demektir. Öğrenciler onu arar, onu sorar. Unutmayınız; kelebeklerin ışığa koştuğu gibi, çocuk yürekler, genç kalpler sevgiye koşar. Bunun için sevgiyi sunanın, sevgiyi hak etmesi gerekir. En çok sevilen öğretmen, en çok seven öğretmendir.

Öğretmen bir ayna olmalıdır. Kendisine bakanlar iyiyi, doğruyu, hoşgörüyü, geleceği görmelidir.

İlçemizde faaliyet gösteren Özel Gönen Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin temsili öğrenci grubu, kurucuları ve öğretmenleri eşliğinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ettiler. Ziyaret amacının tüm öğretmenlerin 24 kasım öğretmenler gününü ilçe milli eğitim müdürü ve şube müdürleri nezlinde kutlamak olduğunu belirttiler. Kurum öğrencileri Başak YALÇIN, Ahmet KANCI ve Volkan KOYUNCU Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ, Şube Müdürleri Yusuf DAĞ, Fuat KILIÇASLAN ve Yıldırm BEŞKARDEŞ’in günlerini kutlayıp çiçek taktim ettiler. Ayrıca tüm öğretlenlerin günlerini kutladıklarını belittiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ bu ziyarettin çok anlamlı olduğunu ve çok memnun kaldıklarını belitti. Ülkelerin kalkınmasında engelli bireylere verilen değerin gösterge olduğunu, bunun toplum açısından faydasını belitti. İlçemizde bu alanda hizmet veren Özel Gönen Gelişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi yetkililerine teşekkürlerini sundu. Kurucusu Nida AZER’den kurum hakkında bilgi aldı.

 

24-11-201724-11-201724-11-201724-11-201724-11-201724-11-201724-11-2017

Kurtuluş Mah. Yılmaz Yücetürk Cad. No 1/B 10900 Gönen BALIKESİR - 0 266 762 39 97, 0 266 762 53 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.