Resim, Kompozisyon ve Şiir Yarışmaları Sonuçlandı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmaları sonuçlandı.İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri arasında düzenlenen resim, şiir ve kompozisyon yarışmaları sonuçlandı. Ödüle hak kazanan başarılı öğrencilerin adları 24 Ekim 2019 Perşembe günü Milli Eğitim Müdürlüğü Toplantı Salonunda okul müdürleri ve bazı velilerin katıldığı törenle açıklandı.
Kaymakam Arslan YURT, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ, Şube Müdürleri Yıldırım BEŞKARDEŞ ve okul müdürleri ile öğrenci velilerinin hazır bulunduğu törende ödüllerini öğretmenleri, okul müdürleri ve ailelerinin ellerinden alan öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okundu.
Başarılı öğrencilerin başarı tablosu ise şöyle oluştu;
Sıra No |
ÖĞRENCİNİN ADI SOYADI |
OKULU |
ESERİN ADI |
|
RESİM YARIŞMASI (İLKOKUL) |
|
|||
1. |
Ayşe TEKİN |
Sarıköy Atatürk İlkokulu |
Geleceğin Bekçileri
|
|
2. |
Muhammet TÜRK |
Mehmet Ahmet Genç İlkokulu |
İzindeyiz
|
|
3. |
Arda CUMALI |
Şehit Kaymakam Rahmi Bey İlkokulu |
Karanlıktan Aydınlığa |
|
RESİM YARIŞMASI (ORTAOKUL) |
|
|||
1. |
Arda HOCAOĞLU |
Öğretmenim Ortaokulu |
Cumhuriyet Çınarı
|
|
2. |
Bennu ERDEM |
Öğretmen Işıl İpek Ortaokulu |
Elma
|
|
3. |
Hanifenur GÜNER |
Hasanbey Ortaokulu |
Hangün
|
|
RESİM YARIŞMASI (LİSE) |
|
|||
1. |
Zehra ÇARAMIK |
Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi |
Zehra |
|
2. |
Sudenur DAMAR |
Gönen Anadolu Lisesi |
Özgürlük
|
|
3. |
Zeynur ÇAKIROĞLU |
Gönen Anadolu İmam Hatip Lisesi |
Tebessüm |
|
ŞİİR YARIŞMASI (ORTAOKUL) |
||||
1. |
Eray KABADAYI |
Gündoğan Ortaokulu |
Cumhuriyet' in Sahipleri
|
|
2. |
Barkın AKÇAM |
Altıeylül Ortaokulu |
Sonsuza Dek Cumhuriyet
|
|
3. |
İrem TEZEL |
Karşıyaka 100. Yıl Ortaokulu |
Cumhuriyet Bayramı
|
|
ŞİİR YARIŞMASI (LİSE) |
||||
1. |
Rıdvan AKDOĞAN |
Mirciler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
Cumhuriyet Destanı |
|
2. |
Cansu DERE |
Gönen Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi |
Şam Vakti |
|
3. |
Dilek BOSTANCIOĞLU |
Gönen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi |
Cumhuriyet Sevgisi |
KOMPOZİSYON YARIŞMASI (LİSE)
1. |
Azra Dicle ÖREN
|
Gönen Anadolu Lisesi |
Cumhuriyet |
2. |
Edanur KASAP |
Gönen Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi |
Cumhuriyet
|
3. |
Rabianur KAHRAMAN |
Gönen Anadolu İmam Hatip Lisesi |
Cumhuriyet
|