Şampiyon Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi
24 Kasım Öğretmenler Günü kutlama etkinlikleri kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından geleneksel olarak düzenlenen Voleybol Turnuvası sona erdi.Voleybol Turnuvasında bu yıl 13 takım mücadele etti. Zevkli ve çekişmeli geçen maçlar sonucunda dereceye giren takımlarımıza kupa ve madalya verildi. Mustafa Uşdu Anadolu Lisesi İlçe Milli Eğitimi 25/18-27/25 yenerek üçüncü olurken Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi Gönen Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini 22/25-25/19-15/10 2-1 mağlup ederek ŞAMPİYON olurken Gönen Anadolu İmam Hatip Lisesi Turnuvanı en centilmen takımı seçildi.
Kupa ve Madalyaları Belediye Başkan Vekili Ziya DERMENCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ, Şube Müdürü Fuat KILIÇASLAN, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Hasan ATA verdiler.
4 Kasım 2015 | 18:30 | Karşıyaka 100. Yıl Ortaokulu | 1 | - | 2 | Sarıköy Atatürk İlkokulu |
19:30 | Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | 2 | - | 0 | Özcan Kılınçay İlkokulu | |
5 Kasım 2015 | 18:30 | TOMTAL | 2 | - | 0 | And. İmam Hatip Lisesi |
19:30 | İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü | 0 | - | 2 | Mustafa Uşdu And. Lisesi | |
6 Kasım 2015 | 18:30 | Ömer Seyfettin And. Lisesi | 2 | - | 1 | Ş. Kaymakam Rahmi Bey İlkokulu |
19:30 | Karşıyaka 100. Yıl Ortaokulu | 2 | - | 0 | And. İmam Hatip Lisesi | |
9 Kasım 2015 | 18:30 | Sarıköy Atatürk İlkokulu | 0 | - | 2 | TOMTAL |
19:30 | M. Akif Ersoy Ortaokulu | 2 | - | 0 | Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi | |
20:30 | Ö. Işıl İpek Ortaokulu | 0 | - | 2 | İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü | |
10 Kasım 2015 | 18:30 | Sarıköy Ortaokulu | 0 | - | 2 | Ömer Seyfettin And. Lisesi |
19:30 | Karşıyaka 100. Yıl Ortaokulu | 0 | - | 2 | TOMTAL | |
11 Kasım 2015 | 18:30 | And. İmam Hatip Lisesi | 1 | - | 2 | Sarıköy Atatürk İlkokulu |
19:30 | Özcan Kılınçay İlkokulu | 0 | - | 2 | M. Akif Ersoy Ortaokulu | |
13 Kasım 2015 | 18:30 | Mustafa Uşdu And. Lisesi | 2 | - | 0 | Ö. Işıl İpek Ortaokulu |
19:30 | Ş. Kaymakam Rahmi Bey İlkokulu | 0 | - | 2 | Sarıköy Ortaokulu |
ÇEYREK FİNAL | ||||||
16 Kasım 2015 | 18:30 | TOMTAL | 2 | - | 0 | Mesleki ve Teknik And. Lisesi |
19:30 | M. Akif Ersoy Ortaokulu | 0 | - | 2 | İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü | |
17 Kasım 2015 | 18:30 | Mustafa Uşdu And. Lisesi | 2 | - | 0 | Sarıköy Ortaokulu |
19:30 | Ömer Seyfettin And. Lisesi | 2 | - | 0 | Sarıköy Atatürk İlkokulu | |
YARI FİNAL | ||||||
18 Kasım 2015 | 18:30 | TOMTAL | 2 | - | 1 | Mustafa Uşdu And. Lisesi |
19:30 | İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü | 0 | - | 2 | Ömer Seyfettin And. Lisesi | |
ÜÇÜNCÜLÜK MAÇI | ||||||
20 Kasım 2015 | 18:30 | Mustafa Uşdu And Lisesi | 2 | - | 0 | İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü |
FİNAL | ||||||
20 Kasım 2015 | 19:30 | TOMTAL | 1 | - | 2 | Ömer Seyfettin Anadolu Lisesi |
GRUP MAÇLARI
A Grubu | ||||||
Takım Adı | O | G | M | AS | VS | P |
TOMTAL | 3 | 3 | 0 | 6 | 0 | 9 |
Sarıköy Atatürk İlkokulu | 3 | 2 | 1 | 4 | 4 | 5 |
Karşıyaka 100. Yıl Ortaokulu | 3 | 1 | 2 | 3 | 4 | 4 |
And. İmam Hatip Lisesi | 3 | 0 | 3 | 1 | 6 | 1 |
B Grubu | ||||||
Takım Adı | O | G | M | AS | VS | P |
M. Akif Ersoy Ortaokulu | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 6 |
Mesleki ve Teknik And. Lisesi | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 |
Özcan Kılınçay İlkokulu | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
C Grubu | ||||||
Takım Adı | O | G | M | AS | VS | P |
Mustafa Uşdu And. Lisesi | 2 | 2 | 0 | 4 | 0 | 6 |
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 |
Öğretmen Işıl İpek Ortaokulu | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 0 |
D Grubu | ||||||
Takım Adı | O | G | M | AS | VS | P |
Ömer Seyfettin And. Lisesi | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 5 |
Sarıköy Ortaokulu | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 |
Ş. Kaymakam Rahmi Bey İlkokulu | 2 | 0 | 2 | 1 | 4 | 1 |
BU PUANLAMA ALİ ÖZTÜRK TARAFINDAN BİLGİLENDİRME AMAÇLI YAPILMIŞTIR. HER HANGİ BİR RESMİYET TAŞIMAZ