BALIKESİR GÖNEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yükseköğretim Kurumları Sınavına Katılacak Öğrencilerimize Başarılar...

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ, YKS mesajı yayımladı.  
Yükseköğretim Kurumları Sınavına Katılacak Öğrencilerimize Başarılar...

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ, 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, sınavlara girecek olan gençlere başarı dileğinde bulundu.

Öğrencilik yaşamının önemli kilometre taşlarından biri olan Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek öğrencilere hatırlatmalarda bulunan İsmail YILMAZ "Yoğun bir çalışma temposunun ardından 15-16 Haziran 2019 tarihlerinde yapılacak Yükseköğretim Kurumları Sınavına gireceksiniz. Girecek olduğunuz sınavlar çalışmalarınızın değerlendirileceği bir vasıta olacak. Kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın. Gireceğiniz hiçbir sınav sağlığınızdan ve sizden daha önemli değildir. Sınavınız nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın aklınızdan çıkarmamanız gereken bir şey var ki: Bizim için değerli olan sizlersiniz. 

Sizlerden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı insanlar olmanızdır. Bu sebeple sizi mutlu edecek sonuca siz karar vereceksiniz. Sizlere inanıyor, güveniyor ve sizlerle gurur duyuyoruz.

Bu vesileyle öğrencilerimizi yetiştiren, onlara emek ve destek veren tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyor, sınavlara büyük bir azim ve özveriyle hazırlanan tüm öğrencilerimizin ve her zaman destekleriyle evlatlarının yanında olan velilerimizin sınav heyecanını paylaşıyor, öğrencilerimizin sınav giriş belgelerini ve nüfus cüzdanlarını mutlaka yanlarında bulundurmalarını hatırlatır başarılar dilerim" dedi.

 

 

 

                                                                                                                            İsmail YILMAZ

                                                                                                                       İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

 

 

Kurtuluş Mah. Yılmaz Yücetürk Cad. No 1/B 10900 Gönen BALIKESİR - 0 266 762 39 97, 0 266 762 53 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.