BALIKESİR GÖNEN İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)’na Katılacak Öğrencilerimize Başarılar…

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ YGS mesajı yayınladı.
Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS)’na Katılacak Öğrencilerimize Başarılar…

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail YILMAZ 12 Mart 2017 Pazar günü yapılacak olan Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, sınava girecek olan gençlere başarı dileğinde bulundu.

Öğrencilik yaşamının önemli kilometre taşlarından biri olan YGS sınavına girecek öğrencilere hatırlatmalarda bulunan İsmail YILMAZ “Yoğun bir çalışma temposunun ardından 12 Mart 2017 Pazar günü Yükseköğretime Geçiş (YGS) Sınavı’na gireceksiniz. Girecek olduğunuz sınav çalışmalarınızın değerlendirileceği bir vasıta olacak. Kendinize güvenin ve başaracağınıza inanın. Gireceğiniz hiçbir sınav sağlığınızdan ve sizden daha önemli değildir. Sınavınız nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın aklınızdan çıkarmamanız gereken bir şey var ki: Bizim için değerli olan sizlersiniz. 

Sizlerden beklentimiz iyi yetişmiş, dünyayı tanıyan, kendine güvenen, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı insanlar olmanızdır. Bu sebeple sizi mutlu edecek sonuca siz karar vereceksiniz. Sizlere inanıyor, güveniyor ve sizlerle gurur duyuyoruz.

Öğrencilerimizin sınav giriş belgelerini ve nüfus cüzdanlarını mutlaka yanlarında bulundurmaları hatırlatır, YGS’ ye girecek tüm gençlerimize başarılar dilerim” dedi.

 

                                                                                                                            İsmail YILMAZ

                                                                                                                       İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kurtuluş Mah. Yılmaz Yücetürk Cad. No 1/B 10900 Gönen BALIKESİR - 0 266 762 39 97, 0 266 762 53 68

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.